Kronika

ROK 2018
12-14 październikaKolno
Związkowcy pobili rekord w spływie kajakowym. Był to najdłużej trwający spływ pomimo stosunkowo krótkiej trasy do przepłynięcia. Odkryto zupełnie nowy styl w kajakarstwie, czyli dryfowanie tyłem z prądem. Wszyscy płynęli razem, łącząc kajaki i poddając się prądowi rzeki, nie używając wioseł. I tak, we wspaniałych okolicznościach przyrody, sprowadzeni przez leniwy nurt rzeki, związkowcy wspólnie i radośnie dobili do brzegu w Kolnie! Brawo Wy!
13-15 kwietniaRochna
W przeddzień wiosny,
w czas radosny (i miłosny),
wypełnionym autokarem
rusza walny zjazd związkowy.
Uczestnicy są gotowi
na spotkania i rozmowy!

Nie kajaki, nie wiatraki!
Trzeba się wysilić troszkę,
troszkę główkę, nóżkę, rączkę!
Tak powstało kilka grup,
by zapewnić sobie łup.
Niemożliwe konkurencje,
śmiechu było co niemiara,
pozostaną nam w pamięci.
Tak się bawi stara wiara!

Na XIX Walnym Zebraniu Członków Związku podsumowano rok 2017.

Następnie zainaugurowano działalność Przychodni „Nadzieja” z wybitnymi osobowościami medycyny, o czym się dowiedziawszy, gawiedź przybyła licznie, tworząc tradycyjną kolejkę oczekujących!

Dla wątpiących i wierzących wciąż N a d z i e j a jeszcze tli się, że uleczyć da się ciało oraz duszę!
ROK 2017
22-24 wrześniaCierszewo.
Chociaż droga całkiem krótka to tradycji czyniąc zadość, godzin cztery trwała podróż.
Ciemną nocą, stał ośrodek w środku lasu. Dopiero ranek odkrył piękno tego miejsca.
Dla grzybiarzy las przygotował swoje dary!
Rzeka odmówiła kajakarzom swych uroków. Płock ulewą nas przywitał.
Ale obiad był przepyszny. Dzięki temu była siła do wyborów i do tańca.
W trakcie XVIII Walnego Zebrania Członków Związku na Zastępcę Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej wybrana została Pani Katarzyna Nowak.
A wieczorem, w rytm przebojów można tańczyć oraz śpiewać. Kto pogadać chce i pośmiać się znajdzie tu pokrewne dusze.
21-23 kwietnia"Wiatraki" w Marózku.
Wiosna. mazurskie klimaty. Związkowcy wyruszyli w plener i zwiedzili Muzeum Budownictwa Ludowego - Parku Etnograficznego w Olsztynku.
A tam...
Zawitali do skansenu
Choć woleli do basenu
Chaty, graty, siwe konie,
Wóz cygański i wiatraki
Rzeźby w drewnie. krzyżyk święty,
ujawniły się talenty.
W dniu 22 kwietnia 2017 roku w Marózku odbyło się XVII Walne Zebranie Członków Związku Zawodowego "Powszechne Ubezpieczenie", podsumowujące rok 2016.
A wieczorem...
Cud dziewice, kawalery
Wszystkie w tańcu jak ogiery.
Skaczą, kręcą piruety,
Pląsy, pozy i szpagaty!
Muza gra "od ucha" nuty,
Że aż pospadały buty.
ROK 2016
7-9 październikaSpała. Powrót po latach.
Spała po latach nie zmieniła się wiele. Przywitała nas jesienna aura. W sobotę mogliśmy wziąć udział w Herbatusie Spalskim 2016. Dla miłośników historii oraz militariów gratką była wycieczka do miejscowości Konewka, gdzie znajduje się poniemiecki kompleks schronów składający się ze schronu kolejowego o długości około 385 m, dwóch schronów bojowych i schronów technicznych. Teraz wewnątrz mieści się prywatna wystawa militariów udostępniona do zwiedzania. Dzisiaj schrony porosłe mchem rozbudzają wyobraźnię a myśli biegną w minione mroczne czasy. A Nasze spotkanie jak zawsze było roześmiane, roztańczone i zwariowane! I o to chodzi!
17-19 czerwcaRajgród, XVI Walne Zebranie Członków Związku Zawodowego „Powszechne Ubezpieczenie”
Wyruszyliśmy w KNIEJE, do leśnej głuszy Biebrzańskiego Parku narodowego.
Pomimo, iż wiatr wiał niemożebny, o sile rzadko spotykanej, tak, że talerzyki fruwały razem z zawartością, włosy dęba stawały, a iskry z paleniska pięknie rozwiewały się po całej okolicy, daliśmy radę. Każdy mógł rozwinąć się i zaprezentować umiejętności zarówno wokalne jak i taneczne. A wszystko to nad brzegiem Jeziora Rajgrodzkiego.
W sobotni poranek udaliśmy się do lasu. Las zaczarowany , pełen tajemnic, dzikich roślin i zwierząt, zwalonych drzew. Wspaniali Państwo Przewodnicy, miłośnicy przyrody i lokalnej kultury, przekazywali nam informacje w tak cudowny sposób, iż nie sposób tego zapomnieć.
W dniu 18 czerwca 2016 roku uczestnicy XVI Walnego Zebrania Członków Związku Zawodowego „Powszechne Ubezpieczenie” wybrali na lata 2016-2020 Zarząd Związku IV Kadencji, który ukonstytuował się w następujący sposób:
Pani: Małgorzata Krajewska – Przewodnicząca Zarządu
Pani: Magdalena Kot – Zastępca Przewodniczącej Związku
Pani: Anna Nadolska – Sekretarz Zarządu Związku
Komisję Rewizyjną IV kadencji, która od tej chwili pracuje w składzie:
Pani: Małgorzata Tomczykowska – Przewodnicząca Komisji
Pani: Justyna Zawiślińska – Zastępca Przewodniczącej Komicji
Pani: Ewa Waniewska – Sekretarz Komisji Zarządu Związku
A w sobotni wieczór odbyły się spotkania w podgrupach, relaks na świeżym powietrzu, spacery, kąpiele w jeziorze i na zakończenie uroczysta kolacja dla niektórych połączona ze śniadaniem 
ROK 2015
25-27 września Stacja Turystyczna „Krutynianka”, Krutyń-Piecki
Przekąski, koreczki, smalczyki przygotowały dziewczynki i chłopczyki.
W ostępy leśne ruszyli, niejednego zwierza spłoszyli.
Bliskie spotkania z naturą odbyli – kąpiel w bagniskach też zaliczyli.
Przy ognisku mazurskie granie – były tańce i śpiewanie.
Rano grzybobranie – potem wiosłowanie.
Dla relaksu i przygody wypuścili się na wody.
Potem był obiadek swojski – z pokrzyw zupa i stwór „morski.”
Uroczysta wnet kolacja – na parkiecie w ruchach gracja.
I powrotu nadszedł czas – lecz wciąż wzywa dziki las.
24-26 kwietniaXV Walne Zgromadzenie Członków Związku
Sandomierz przywitał nas bujną wiosną i pięknym słońcem.
W tych okolicznościach przyrody odkrywano przed nami kryminalne zagadki Sandomierza. Zbielałe ludzkie kości w lochach pod rynkiem. Świątynia przepełniona żywotami nieszczęśników. Miasto naszpikowane historiami morderstw. Nic dziwnego, że tutaj właśnie rozgrywa się akcja serialu "Ojciec Mateusz" ...
ROK 2014
26-28 wrześniaW dniach 26-28.09.2014r., w samym sercu najstarszych w Europie Gór Świętokrzyskich, na skraju słynnej Puszczy Jodłowej i u stóp owianej legendami Łysej Góry - Świętego Krzyża, znaleźli się Członkowie Naszego Związku. BABYJAGOWO to położony najwyżej w województwie świętokrzyskim (509 m n.p.m.) Ośrodek Turystyczno-Wypoczynkowy "Jodłowy Dwór" w Bielinach, Huta Szklana. Późne lato ... tajemniczy klimat ... wspaniali ludzie ... relaks – tak wspominamy ten wspólnie spędzony czas.
23-25 majaW dniach 23-25 maja 2014 roku wyjechaliśmy do Białowieży świetować 10-lecie związku Zawodowego "Powszechne Ubezpieczenie."
Po przyejździe spotkaliśmy się przy ognisku przy daniach z grilla.
W sobotę bawiliśmy się na sportowo biorąc udział w rywalizacji druzyn w przeróżnych konkurencjach. Ćwiczyliśmy zarówno szare komórki rozwiajając, np. kalambury, układając puzzle, chodząc po "polu minowym", a takżę mięśnie - skacząc na piłce i przede wszystkim doskonaląc zgranie - chodząc na cyrklu, na szczudłach, razem na wspólnych nartach, utrzymując się na równoważni.
W czasie XIV Walnego Zebrania Członków Związku w dniu 24 maja 2014 roku odbyły się wybory uzupełniające do Komisji Rewizyjnej.
Wieczorem wzięlismy udział w uroczystej kolacji, która rozpoczęła się wspomnieniami i jubileuszowym tortem, a zakończyła tańcami do białego rana. A o świcie żaby kumkały, a ptaki tak pięknie śpiewały i kiedy kładliśmym się spać na dworze było już jasno.
ROK 2013
27-29 wrześniaW dniach 27-29 września 2013 roku wyjechaliśmy do Sulejowa. Przez cały czas towarzyszył na aktualny przebój, którego słowa wypełnialiśmy co do joty: „ Będzie, będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie, znów przetańczymy razem całą noc …. Łopa! Hej!
Tymczasem, gdy dojechaliśmy na miejsce, pośród pełnych tajemnic XII-wiecznych budowli Opactwa Cystersów podkreślonych pięknem krajobrazu Doliny Rzeki Pilicy dumnie zaprezentował swój majestat okazały Hotel
"Podklasztorze".
W sobotę... lśnią promienie słoneczka, kajakowa wycieczka.
5-7 kwietniaW dniach 5-7 kwietnia 2013 roku odbył się Wyjazd Związkowy w Suchedniowie, w Hotelu Paradiso. I choć to kwiecień i wydawałoby się – wiosna, to jednak natura pokazała swoja siłę i spłatała figla. Śnieg, mróz i piękny zimowy krajobraz. A w sobotę...
Na wycieczkę wyruszamy i Jaskinię Raj zwiedzamy. Były tam widoki rajskie, nie jamajskie i nie tajskie.
Bo podziemne drogi cudne dają te wrażenia złudne co fantazje rozpalają i w pamięci zapadają.
A tu sobie śnieżek spada Czy to wiosnę zapowiada? Nietoperze wciąż zimują i ciepełka oczekują.
Kto Chęciny ma tak wielkie, i zdobywa Zamek zimą z taka wielce groźną miną? Grupa dzielna i wesoła, mrozu się nie boi zgoła
ROK 2012
28 – 30 wrześniaW dniach 28 – 30 września 2012 roku spotkaliśmy się na wyjeździe związkowym w Ośrodku Wypoczynkowym WASZETA w Olsztynku. Mieszkaliśmy w drewnianych domkach a wrażenia z nich pozostały niezapomniane. Ośrodek położony jest na skraju dużych kompleksów leśnych, na malowniczym półwyspie jeziora Pluszne. Leśna cisza, krystalicznie czysta woda jeziora i wspaniałe żywiczne powietrze - to walory, którymi obdarzyła natura to miejsce i nas. Znaleźli się i tacy, którzy zażyli kąpieli w jeziorze. Inni zadwolili się spacerami po lesie i podziwiali dary leśnego runa. Za to w czasie sobotniej wycieczki do Olsztynka wszyscy zachwycili się efektem kunsztu ludzkich rąk. Stało się to w Hucie Szkła Artystycznego. Hutnicy robili cudeńka z tak kruchego materiału. Kilkoro z nas spróbowało nawet swoich sił w tej trudnej profesji.
15 - 17 czerwcaW dniach 15-17 czerwca 2012 r. spotkaliśmy się w Kiermusach, w sąsiedztwie Puszczy Knyszyńskiej, Narwiańskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego. Celem wyjazdu było Walne Zebranie Członków Związku na którym wybrano nowy Zarząd Związku oraz Komisję Rewizyjną na lata 2012 – 2016. Odwiedzić Kiermusy oraz pobliski Tykocin to tak, jakby w jednym miejscu zetknąć się z historią oraz tradycją różnych narodów, kultur i religii. Zobaczyć to o czym pisał Henryk Sienkiewicz i poczuć atmosferę opowiadań Izaaka Singera.
„Na koniec rozpoczęło się oblężenie Tykocina. Szwedzi, których garść przy Januszu została, bronili się bohatersko, bo straszliwymi okrucieństwy poprzednio się zmazawszy, wiedzieli, że nawet poddanie się nie ochroni ich przed mściwą ręką Litwinów. Książę w początkach oblężenia jeszcze miał nadzieję, że w ostatnim razie może sam król szwedzki ruszy mu na odsiecz, a może pan Koniecpolski, który na czele sześciu tysięcy koronnej jazdy przy Karolu się znajdował. Lecz próżno się spodziewał. Nikt o nim nie myślał, nikt z pomocą nie nadciągał. 1”
1 „Potop” Henryk Sienkiewicz rozdz. 19
ROK 2011
30 wrzesień -
2 październik
„Teraz, gdy tylko auto minęło Białystok i wzięło kurs na wschód – na Wołkowysk – kiedy zaczęły się lasonki brzozowe i bure chałupy nie skomasowanych wsi, a wieczorkiem wjechaliśmy w jeziorko mgły…..” 1
Wyjechaliśmy tym razem na wschodni kres Polski. Cisza, niezmierzona przestrzeń, krystaliczne powietrze oraz gwiaździste niebo. Dworek Łukowiska, w którym nas przyjmowano, swym wystrojem i klimatem przeniósł nas w czasy odległej gościnności szlacheckiej. Bliskość granicy z Białorusią sumowała odczucia.
„Każda granica ma w sobie coś niesamowitego i mistycznego. Bo taka sama ziemia z drugiej strony, a tak ludziom życie inne.” 1
1 Melchior Wańkowicz "Anoda - katoda"
4-6 marcaSpotkaliśmy się w Łodzi. Była to wspaniała okazja poznania Łodzi, tej starej. Takiej jaka była opisywana w "Ziemi obiecanej" Władysława Reymonta. Od tej wycieczki ta książka będzie czytana inaczej, a film zapewne bardziej bliski.
ROK 2010
12 majSpotkaliśmy się w Cedzyni. I całe Góry Świętokrzyskie w zasięgu wzroku i ręki. Byliśmy na Świętym Krzyżu, w miejscowości Święta Katarzyna, w Puszczy Jodłowej. Duże zainteresowanie u niektórych pań, wzbudziła Łysica, sabat czarownic itp. ponoć jest to im bliskie.
ROK 2009
25-27 wrześniaSpotkaliśmy się w Starachowicach. Odwiedziliśmy Wąchock. Niestety Sołtysa brak, bo ponoć bardzo zajęty, układa nowe kawały, oczywiście o Wąchocku. Ale na cokole pozostawił swojego "spiżowego Sobowtóra". Mówią, że Sołtys i tak nie ma nam nic nowego do powiedzenia, więc ten całkowicie wystarczy by wzbudzić nasz zachwyt. Zwiedziliśmy ruiny zamku w Iłży oraz Arboretum w Marculach - to była rekompensata za brak żywego Sołtysa.
20-22 lutegoVIII Walnego Zebrania Członków Związku - wybory uzupełniające do Zarządu. Nowy skład: Pani Małgorzata Krajewska - Przewodnicząca, Pani Justyna Jawoszek - Zastępca Przewodniczącej, Pani Magdalena Sojka - Sekretarz Zarządu Związku. Gratulujemy. Spotkanie połączone zostało z obchodami 5-lecia Związku. Odbyło się ono jak na taką uroczystość przystało w Pałacu Ossolińskich w Sterdyni. Na okrasę zwiedziliśmy Skansen w Ciechanowcu. Naprawdę warto zobaczyć ten mało popularny turystycznie region kraju. Cisza, spokój, wspaniali mieszkańcy oraz niezapomniane miejsca do zwiedzania. I ta wspaniała zima z krystalicznie białym śniegiem, którego olbrzymie ilości potęgowały CISZĘ.
2 lutegoWybór na Społecznego Zakładowego Inspektora Pracy w Centrali NFZ, na lata 2009 – 2013. Inspektorem został rekomendowany przez Związek Zawodowy „Powszechne Ubezpieczenie” – Pan Artur Szlaga. Gratulujemy.
ROK 2008
31 październikaZmiana w Zarządzie Związku II kadencji, który od tej chwili pracuje w składzie: Pani Małgorzata Krajewska - Przewodnicząca Zarządu Związku, Pani Magdalena Sojka - Sekretarz Zarządu Związku. Gratulujemy
21 czerwcaWybór Zarządu Związku II kadencji w składzie: Pani Małgorzata Krajewska-Przewodnicząca Zarządu, Pani Jolanta Stefanowska - Zastępca Przewodniczącej Zarządu, Pani Magdalena Sojka - Sekretarz Zarządu Związku. Wybór Komisji Rewizyjnej II kadencji w składzie: Pan Krzysztof Kornaszewski - Przewodniczący, Pan Andrzej Gajda - Zastępca Przewodniczącego, Pani Małgorzata Tomczykowska - Sekretarz. Gratulujemy.
25-27 styczniaSpotkanie w Jachrance. Atrakcją wyjazdu było zwiedzanie Twierdzy Modlin. Twierdzy Modlin jakiej nie znacie. Warto ją zobaczyć, posłuchać o jej historii. I na kilka godzin wrócić do czasów carskich. No i znów skojarzenie ze scenami z "C.K. Dezerterzy", którego kilka scen było tam nagrywanych.
20-22 czerwcaVII Walne Zebranie Członków Związku w Kazimierzu Dolnym. Odwiedziliśmy siedzibę rodziny Zamoyskich, Pałac w Kozłówce. Co prawda właścicieli nie było, ale zostaliśmy godnie przyjęci na salonach. Jest co oglądać. Natomiast sam Kazimierz Dolny - tam trzeba być i to zobaczyć, odczuć atmosferę tego miasta, a nie o nim opowiadać.
ROK 2007
28–30 wrześniaSpotkanie w miejscowości Zgon. Największą atrakcją okazał się spływ kajakowy rzeką Krutynią do miejscowości Ukta. Tam trzeba być i to przeżyć, by móc opowiedzieć następnym pokoleniom o pięknie przyrody. A poza tym woda to jest to co chyba lubimy najbardziej.
1 – 3 czerwcaSpotkanie związkowe w Starym Młynie k/Bolesławca z udziałem czarownic oraz świętej inkwizycji. Można napisać, że było to spotkanie rodzinne, gdyż niektórzy czuli się w tym towarzystwie jak u siebie w domu.
16 -18 lutegoVI Walne Zebranie Członków Związku w Goniądzu nad rzeką Biebrzą, na terenie Kurpiowskiej Puszczy Zielonej – urzekającym skrawku polskiej ziemi. Odwiedziliśmy mało znaną carską Twierdzę Osowiec i zaliczyliśmy szlaki Biebrzańskiego Parku Narodowego, największą w Polsce ostoję łosia.
ROK 2006
22 - 24 wrześniaV Walne Zebranie Członków Związku w Nowogrodzie połączone z wypoczynkiem sobotnio-niedzielnym, w trakcie którego uczyliśmy się strzelać i biesiadowaliśmy z prawdziwą Kapelą Kurpiowską
28 czerwcaZarząd Związku podjął decyzję o wyborze Przewodniczącej Zarządu, w następujący sposób: Małgorzata Krajewska - Przewodnicząca, Jolanta Stefanowska - Zastępca Przewodniczącej, Magdalena Sojka – Sekretarz.
16 -18 czerwcaSpotkanie związkowe połączone z wypoczynkiem sobotnio-niedzielnym w Spale. Najważniejsze coś w dzisiejszych czasach mało popularnego, ale bliskiego każdemu Polakowi. Historia majora Hubala opowiedziana w miejscu upamiętniającym jego śmierć - Szańcu Majora Hubala. No i Inowłódź i koniecznie żelazny element tej wycieczki posąg żubra. Zapewne z brązu
17 -19 lutegoIV Walne Zebranie Członków Związku w Hajnówce. 18 lutego 2006r., po wyborach uzupełniających, ukonstytuował się Zarząd Związku w składzie: Jolanta Stefanowska - Przewodnicząca, Małgorzata Krajewska - Zastępca Przewodniczącej, Magdalena Sojka – Sekretarz. Gratulujemy. Puszcza Białowieska oraz rezerwat żubrów w połączeniu z piekną zimą zachęcała do zwiedzania. Spacery po rezerwacie żubrów w zimowej szacie, czyste i krystaliczne powietrze pozwalały dotlenić organizm. Odwiedziliśmy również Cerkiew Prawosławną w Hajnówce. Dla większości z nas był to pierwszy kontakt z Kościołem Prawosławnym. Wrażenia, bardzo osobiste.
ROK 2005
17 – 18 wrześniaSpotkanie w Soczewce k/Płocka. Urolkliwa i cicha okolica ze wspaniałym lasem, jeziorem
16 – 17 kwietniaIII Walne Zebranie Członków Związku w Olszynce k/Białobrzegów, na którym m.in. podjęto uchwałę o zmianie w Statucie Związku oraz w sprawie przyjęcia zasad wyborów przedstawicieli ZZ PU
11 lutegoPowołanie Ogniwa Terenowego Nr 2 w Delegaturze Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Ostrołęce z Przewodniczącą Dorotą Suską. Gratulujemy.
22 – 23 styczniaSpotkanie w Nowogrodzie k/Ostrołęki. Była to pierwsza okazja do spotkania się w gronie pracowników zatrudnionych na terenie Mazowsza. To był dobry pomysł. Podjęliśmy decyzję, by tego typu spotkania, jako integrujące pracowników pracujących w sześciu odległych od siebie miejscowościach Mazowsza powtarzać cyklicznie. No i łączyć je ze zwiedzaniem mało znanych lecz pięknych regionów Polski. Jako pierwszy był Skansen Wsi Kurpiowskiej oraz tradycyjne zwyczaje i potrawy.
ROK 2004
29 grudniaPowołanie Ogniwa Terenowego Nr 1 w Delegaturze Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Siedlcach z Przewodniczącą Elżbietą Elzner. Gratulujemy.
20 grudniaPodpisaliśmy Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy dla pracowników zatrudnionych w Narodowym Funduszu Zdrowia
8 październikaII Walne Zebranie Związku Zawodowego „Powszechne Ubezpieczenie” w Nadarzynie k/Warszawy – Związek liczy 117 Członków. W czasie obrad odbyły się wybory uzupełniające do Zarządu. Nowy skład: Pani Jolanta Stefanowska - Przewodnicząca, Małgorzata Krajewska - Zastępca Przewodniczącego, Barbara Turzyńska - Sekretarz. Gratulujemy
18 sierpniaWybory Społecznego Inspektora Pracy w Delegaturze MOW NFZ w Płocku, którym został rekomendowany przez ZZ „Powszechne Ubezpieczenie” – Pan Marek Cytacki. Gratulujemy.
12 sierpniaWybory Społecznego Inspektora Pracy w Delegaturze MOW NFZ w Siedlcach, którym została rekomendowana przez ZZ „Powszechne Ubezpieczenie” – Pani Maria Stankiewicz. Gratulujemy.
9 sierpniaWybory Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy, którym został rekomendowany przez ZZ „Powszechne Ubezpieczenie” – Pan Andrzej Królikowski. Gratulujemy.
5 sierpniaWybory Społecznego Inspektora Pracy w Delegaturze MOW NFZ w Radomiu, którym został rekomendowany przez ZZ „Powszechne Ubezpieczenie” – Pan Marek Ziółek. Gratulujemy.
20 lipcaWybory Społecznego Inspektora Pracy w Delegaturze MOW NFZ w Ciechanowie, którym została rekomendowana przez ZZ „Powszechne Ubezpieczenie” – Pani Wiesława Wojdowska. Gratulujemy
6 lipcaI Walne Zebranie Związku Zawodowego „Powszechne Ubezpieczenie"
24 czerwcaZwiązek Zawodowy „Powszechne Ubezpieczenie” został wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego - uzyskał osobowość prawną.
15 czerwcaOd pomysłu do czynu. Zebranie Grupy Założycielskiej, na którym wybrano Członków Zarządu Zawodowego „Powszechne Ubezpieczenie” w składzie: Pani Jolanta Stefanowska – Przewodnicząca, Pani Małgorzata Krajewska - Zastępca Przewodniczącego, Pan Robert Stolarek - Sekretarz oraz Komisję Rewizyjną Związku w składzie: Pan Krzysztof Kornaszewski - Przewodniczący, Pan Andrzej Gajda - Zastępca Przewodniczącego, Pani Małgorzata Tomczykowska - Sekretarz. Gratulujemy.
17 majaStało się. Grupa osób, która chce wspólnie coś zrobić spotkała się. Od tego dnia ta data kojarzy się każdorazowo jako rocznica spotkania Grupy Założycielskiej mającej na celu założenie Związku Zawodowego.
Na początku była pustka…….